Strona główna » Agnieszka Hyży długo utrzymywała ciążę w tajemnicy

Agnieszka Hyży długo utrzymywała ciążę w tajemnicy

Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał…

Agnieszka Hyży

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu ??

Agnieszka Hyży

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szczeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.

Agnieszka Hyży

Uprzedzę pytania dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony- dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone.

Agnieszka Hyży

Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili ❤️ Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji jakie nam towarzyszą są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami.
Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi ?To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum!

Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży Instagram
Agnieszka Hyży Instagram
Agnieszka Hyży Instagram
Tagi

Powrót

Dołącz do naszych darczyńców