Strona główna » Agnieszka Kaczorowska-Pela o pracy z mężem: “Wspólny czas zawodowy nas buduje”

Agnieszka Kaczorowska-Pela o pracy z mężem: “Wspólny czas zawodowy nas buduje”

Praca razem❤️ Błogosławieństwo czy przekleństwo? ? Od kiedy się znamy pracujemy razem. W zasadzie praca nas połączyła… I choć obszary, w których pracujemy, projekty których się podejmujemy są zupełnie inne niż na początku, to cały czas robimy to razem.? Rzeczywistość się zmienia, ale fakt że RAZEM – nie. I dobrze nam z tym ! ??

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Lubimy razem pracować. Nakręcamy się wzajemnie i na maksa uzupełniamy. Na inne rzeczy zwracamy uwagę, każdy z nas jest w czymś innym lepszy… Wspólny czas zawodowy nas buduje.? Oczywiście praca razem niesie ze sobą wiele wyzwań… jak chociażby umiejętność postawienia granicy – teraz koniec pracy, teraz czas dla nas. Przy dzieciach jest to jeszcze trudniejsze, gdyż wiele rzeczy możemy zrobić dopiero jak obie dziewczyny śpią, więc zaczynamy o 21…? Gdy pracujemy razem poza domem, to prosimy o pomoc moją mamę…i tak jak dziś – Gabi była cały czas z nami, a Emi miała cudny dzień z Babcią. U nas każdy dzień jest inny, nie ma nudy.? Choć tempo jest szybkie…od zawsze.?

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Czy są konflikty na polu zawodowym? Jasne. Najczęściej wynikają z braku wystarczającej ilości czasu lub ze zmęczenia czy zniecierpliwienia… lub ja po prostu jestem głodna.? Na szczęście naszą mocną stroną jest rozmowa. Czasem bardzo „po włosku”, ale zawsze tak, aby nic nie zamieść pod dywan.? Nauczyliśmy się zwalniać, kiedy chcemy i kiedy potrzebujemy. Nauczyliśmy się odcinać tematy pracy i być tylko jako mąż i żona. Nauczyliśmy się odpuszczać …i ciągle uczymy się kontrolować swoje „ego”. ?

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Ale to co najfajniejsze w pracy razem to ogromne WSPARCIE! Zawsze możemy na siebie liczyć…bezgranicznie.? Czy idzie po naszej myśli czy nie, każde z nas daje drugiemu siłę… To siła napędzana wielką energią jaką jest miłość.❤️ Dlatego jesteśmy w pracy razem z roku na rok coraz lepsi…i przede wszystkim mamy z niej nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim radość.?

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Oczywiście każdy z nas ma takie „tylko swoje” rzeczy, ale są one w znacznej mniejszości. Ja i tak zawsze czuję się lepiej i pewniej, gdy @maciek.pela jest gdzieś obok…? Obecnie brakuje nam trochę wspólnego tańca… Taki etap życia… jeszcze nadrobimy.???

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców