Strona główna » Czwarta edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 30 sierpnia. Zobacz w której stacji

Czwarta edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 30 sierpnia. Zobacz w której stacji

Czas na kolejną odsłonę najgorętszego reality show w Polsce na antenie Telewizji POLSAT. Nowi single, nowa willa i jeszcze więcej miłosnych przygód. To oznacza istny rollercoaster emocji! Uczestnikom i uczestniczkom – tak jak we wcześniejszych trzech edycjach – towarzyszyć będzie prowadząca Karolina Gilon. Czwarta edycja „Love Island. Wyspa Miłości” od 30 sierpnia w Polsacie i serwisie Polsat Box Go.

Miłosne uniesienia w nowej willi
Uwielbiany przez widzów format „Love Island. Wyspa Miłości” już po raz czwarty na antenie Polsatu. Do zupełnie nowej, luksusowej willi przyjadą spragnieni miłosnych uniesień uczestnicy. Na miejscu czekają na nich gry i zabawy, które mają sprawić, że Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. To będzie walka o miłość i wielkie pieniądze! Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych!

Narodziny miłości pod okiem kamer
Od 30 sierpnia widzowie przez sześć kolejnych tygodni będą śledzić rodzące się uczucia i namiętności między uczestnikami show. Pierwsze pocałunki, spojrzenia w oczy, romantyczne randki – to wszystko nieustannie rejestrować będzie kilkadziesiąt kamer. Mieszkańcy willi pozbawieni telefonów, dostępu do internetu i kontaktu ze światem zewnętrznym będą poznawać się i tworzyć pary, a pojawiający się nowi uczestnicy i niespodziewane przeparowania w kręgu ognia gwarantują ciągłą zmianę miłosnych układów na Wyspie Miłości.

Szczęśliwe związki po programie
Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji i prawdziwych romansów! Magdę i Igora z drugiej serii, czy Piotra i Walerię oraz Caroline i Mateusza z trzeciego sezonu połączyło gorące uczucie i wciąż tworzą szczęśliwe związki. Teraz czas na kolejną grupę singli, której randkowe zmagania będzie śledzić cała Polska!

Źródło: Polsat

Polsat

Powrót

Dołącz do naszych darczyńców