Strona główna » Jennifer Lopez szczerze o miłości

Jennifer Lopez szczerze o miłości

Historia randkowa Jennifer Lopez

Miłość nic nie kosztuje! Jennifer Lopez była znana z kilku głośnych romansów – a wiele z nich nie zakończyło się szczęśliwie. Aktorka była trzykrotnie zamężna, a w między czasie spotykała się z niektórymi z największych nazwisk Hollywood, w tym z Benem Affleckiem.

Gwiazda mówiła szczerze o swoim dążeniu do znalezienia wiecznej miłości „Dla mnie podróż w związku była wzlotem i upadkiem. Ale to nie miało nic wspólnego z nikim innym oprócz mnie. Dopóki nie nauczysz się kochać siebie, nie możesz całkowicie kochać [kogoś innego] w sposób czysty i prawdziwy. Kiedy to zrobisz, możesz mieć relacje oparte na miłości i szacunku, które są wspierające i odżywcze” – powiedziała Lopez. „Jest tam ewolucja, która musiała się dla mnie wydarzyć. Czuję, że jestem teraz w lepszym miejscu.”

Lopez była wcześniej żoną Ojani Noa w latach 1997-1998, Cris Judd w latach 2001-2003 i Marc Anthony – z którym dzieli bliźniaki Max i Emme – w latach 2004-2014. Była również zaręczona z Affleckiem w latach 2002-2004 i zaręczyła się z Alex Rodriguez w 2019 r. Obecnie Lopez i Rodriguez „pracują nad pewnymi rzeczami” pośród doniesień, że się rozstali i odwołali swoje dwuletnie zaangażowanie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Ben Affleck i Jennifer spotkali się podczas kręcenia filmu Gigli i zaręczyli się w listopadzie 2002 roku. Para odwołała swój ślub cztery dni przed wydarzeniem, a później rozstali się w styczniu 2004 roku. “Straciłam poczucie siebie, zastanawiałam się, czy należę do tego biznesu, myślałam, że może wszystko jest do dupy. Mój związek [z Affleckiem] uległ samozniszczeniu na oczach całego świata”

W maju 2021 r. Affleck i Lopez ponownie spotkali się i zostali zauważeni razem przy wielu okazjach, w tym podczas wypadu do Montany i romantycznego wypadu do Miami. W tym samym miesiącu potwierdziło się, że para oficjalnie wróciła do siebie.

Getty

Powrót

Dołącz do naszych darczyńców