Strona główna » Trener gwiazd Jacek Kramek zmarł w wieku 32 lat. Kogo trenował?

Trener gwiazd Jacek Kramek zmarł w wieku 32 lat. Kogo trenował?

Jacek Kramek zmarł w wieku 32 lat. Był popularnym trenerem personalnym oraz motywatorem gwiazd. Sportowiec i założyciel platformy do ćwiczeń. Specjalizował się przede wszystkim w trenowaniu kobiet i rzeźbieniu ich sylwetek.

Anna Lewandowska pożegnała sportowca poruszającym wpisem:

„Jacku będziemy tęsknić”

Anna Lewandowska

Z Jackiem przyjaźniły się również inne gwiazdy, takie jak Maja Bohosiewicz czy Anna Skura. Obie panie pożegnały Jacka poruszającymi wpisami.

Jacuś, Jacenty, super człowieku z którym na 60minut treningu przypadało 20minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leże w łóżku i myśle o Tobie, że znowu dałeś mi lekcje, że trzeba być tu i teraz i cieszyć się wszystkim tym co się ma. Wiem, że wiele ludzi będzie cierpieć bo sprawiłeś że przy Tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj ?? ?

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz i Jacek Kramek
jacek Kramek

Powrót

Dołącz do naszych darczyńców