Strona główna » Prawdziwa historia: “Usłyszałam głos i moje życie się zmieniło”

Prawdziwa historia: “Usłyszałam głos i moje życie się zmieniło”

Szanowna Redakcjo portalu Klikeo. Przesyłam list, w którym chciałam się podzielić pewnym wydarzeniem

Barbara Poznań

Mieszkam w Poznaniu z mężem i dziećmi, córka i syn. Pracuję, mąż również. Dzieci chodzą do szkoły. Żyjemy spokojnie, normalnie, jak każdy – praca-dom. Chodzimy do kościoła. Tego dnia wstałam jak zawsze, wcześnie rano, żeby przygotować dzieci do szkoły, siebie do pracy. Mąż wrócił z nocki. Dzień jak jeden z wielu. Nic nie zapowiadało tego co miało się wydarzyć. Odwiozłam dzieci do szkoły a potem pojechałam do pracy. Był pracowity dzień. Szefowa nie miała dobrego humoru. Z koleżankami uwijałyśmy się, żeby wszystko było zrobione zgodnie z planem. Na szczęście udało się. Po pracy odebrałam dzieci ze szkoły. Zrobiłam obiad, odpoczęliśmy i odrobiliśmy z dziećmi lekcje. Mąż miał dzień wolny po nocce.

W pewnym momencie pomyślałam, że pójdę do kościoła. To był maj, więc odbywały się nabożeństwa majowe. Poszłam. I to było to, w pewnym momencie usłyszałam głos: “Mów Różaniec”. Mogłabym pomyśleć, że coś mi się przesłyszało, ale usłyszałam to trzykrotnie: “Mów Różaniec”, “Mów Różaniec”, “Mów Różaniec”. Głoś był ciepły, kobiecy. Nie bałam się. Poczułam się bardzo dobrze. Po mszy, kiedy wróciłam do domu, rozmyślałam o tym.

Wieczorem opowiedziałam mężowi o tym, co usłyszałam. Wysłuchał mnie, nie śmiał się ze mnie. I tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy. Przed pójściem spać, ku mojemu zaskoczeniu, mąż zaproponował wspólną modlitwę. Odmówiliśmy razem Różaniec. Ja się położyłam, a mąż poszedł do pracy na nockę. Poczułam w sobie jakąś większą miłość do dzieci i do męża. Rano, gdy się obudziłam, czułam się jakoś radośniej. Mąż, gdy wrócił z pracy powiedział mi: “Kocham Cię”.

Od tego czasu łączy nas jakaś większa miłość. Cała moja rodzina się nawróciła. Chociaż jesteśmy wierzącymi i praktykującymi katolikami to zaczęliśmy przeżywać wiarę i miłość o wiele głębiej. Życie stało się piękniejsze. Każdego dnia odmawiamy Różaniec razem z mężem, a czasem dołączają do nas dzieci.

Chcesz opowiedzieć swoją historię? Prześlij list na adres: redakcja@klikeo.pl

z dopiskiem “Sprawa dla redaktora”

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców