Strona główna » Skarpetki do garnituru?

Skarpetki do garnituru?

Przebieranie się na wesele lub inne formalne wydarzenie może być wyzwaniem dla większości facetów. W końcu noszenie garnituru jest sztuką, która sprawia, że ​​staramy się zrównoważyć sezonowe trendy ze standardowymi zasadami stylu męskiego, które są przesiąknięte tradycją. Zanim przygotujesz się na następne oficjalne wydarzenie (wesele, komunia), przeczytaj kilka naszych ulubionych zasad dotyczących stylu męskiej odzieży i dowiedz się, jakie są trendy, aby być pewnym, że zrobisz wrażenie nawet na najbardziej świadomym gościu.

Jest coś niezaprzeczalnie fajnego w modzie męskiej noszenia dopasowanego garnituru. Ale czy z odkrytymi kostkami? Ten łatwy, niedopracowany formalny styl to trend wiosenno-letniej odzieży męskiej, który jest ulubionym stylem projektantów na wybiegach i stanowi poważny wyraz stylu. Jednak załóż parę skarpet, aby zapewnić maksymalny komfort, gdyż ten trend nie jest dla wszystkich i nie zawsze jest “smaczny”. Więc jeśli nie jesteś na pokładzie z trendem mody męskiej „słońce wyszło, za kostki”, po prostu je załóż. Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się nosić skarpetki, należy je podciągnąć na tyle wysoko, aby podczas siedzenia nie było widać nóg.

Kolor ma znaczenie, więc skarpetki powinny mieć neutralny odcień. Jasne czy ciemne odcienie szarości zapewnią lekki kontrast z Twoim garniturem. Dobrze sprawdzą się, jeśli Twoje buty mają inny odcień niż czarny. Aby uzyskać najbardziej elegancki wygląd, czarne skarpetki i czarne buty będą wyglądać elegancko.

Dopasowanie garnituru jest wszystkim. Nie ma znaczenia, ile wydałeś na zakup, jeśli twój garnitur nie pasuje do ciebie, po prostu nie będzie dobrze wyglądał. Obserwatorzy trendów od lat przyjmują stylizację dopasowaną do estetyki. Jednak jednym z największych błędów popełnianych przez mężczyzn przy zakupie nowego garnituru jest to, że kupują zwykle za duży. Zwróć uwagę na dopasowanie garnituru przed pójściem do kasy: upewnij się, że kostki są równe z dnem kurtki, a rękawy marynarki opadają w miejscu, w którym podstawa kciuka styka się z nadgarstkiem. Przede wszystkim zwróć uwagę na dopasowanie ramion, upewniając się, że poduszki naramienne kończą się na ramionach. Nie masz pewności, czy Twój garnitur z szafy jest odpowiedni? Zanieś to do krawca i sprawdź jeszcze raz.

Właściwa długość rękawa koszuli i długość rękawa kurtki to gorący temat w stylu i to osobista decyzja każdego. Wyzwanie? Chcesz pokazać kawałek mankietu koszuli wystający z marynarki? Pokaż, ale nie za dużo. Obecnie trend polega na tym, aby pół cala mankietu koszuli sięgało poniżej rękawów kurtki.

Zaraz… są zasady zapinania marynarki? Są i na szczęście są łatwe do naśladowania. W tym przypadku trend jest zgodny z tradycją. Za każdym razem, gdy wkładasz marynarkę, dolny guzik powinien pozostać rozpięty. Jednorzędowy czy dwurzędowy, to nie ma znaczenia. Jest to zasada dotycząca stylu męskiego, której należy zawsze przestrzegać, aby zapewnić czystszą sylwetkę. Kiedy jesteś gotowy, aby usiąść, możesz bezpiecznie rozpiąć kurtkę, aby uniknąć marszczenia i nie wyskakiwania guzików.

Jedna z najprostszych zasad stylu męskiego, choć często najczęściej ignorowana. Jeśli nosisz krawat do garnituru, dół krawata powinien sięgać klamry paska lub paska spodni.

.

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców