Strona główna » Supermodelka Joanna Borov w jury Miss Polski UK and Ireland

Supermodelka Joanna Borov w jury Miss Polski UK and Ireland

Joanna Borov, modelka i influencenka urodzona w Lesznie przed laty wyjechała do Londynu gdzie skończyła studia na University of the Arts London oraz zdobyła popularność, wygrywając Miss Motors Formula 1, występując na licznych wybiegach w tym Paris Fashion Week, London Fashion Week,a także biorąc udział w kampaniach międzynarodowych projektantów.

Joanna Borov reprezentowała też Polskę w finale World Beauty Queen w Seulu. Dwa lata temu przeprowadziła się do słonecznej Kalifornii, gdzie jej kariera w show biznesie nabrała jeszcze większego tempa. Mieliśmy okazję zobaczyć ją między innymi na okładce „Playboya”, w brytyjskim „Vogue”, „Marie Claire” i „FHM”. Zawsze pozytywnie wyrażała się o konkursach piękności, w 2019 roku była sędzią międzynarodowego konkursu w Argentynie.

Ostatnio została zaproszona do jury w Miss Polski UK & Ireland 2021 oraz Miss Polski Nastolatek UK & Ireland 2021. Jak sama przyznaje, był to dla niej ogromny zaszczyt. Modelka czuje silne więzi z Polską i często wspiera polskie inicjatywy za granicą. Z powodów zawodowych oraz komplikacji związanych z pandemią nie była w stanie polecieć do Londynu i być z kandydatkami osobiście 24 lipca. Na przygotowanym wcześniej wideo powiedziała, że sam udział w konkursie jest ogromnym osiągnięciem i otwiera drzwi do świata mody i rozrywki wszystkim kandydatkom. Głosy przekazała organizatorowi, Pawłowi Majewskiemu, którego poznała kilka lat wcześniej na jednym z patriotycznych wydarzeń w Londynie.

Sandra Salamon, która zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki na Wyspach jest już w Polsce i stała się finalistką w Miss Polski. Miss Nastolatek została Klaudia Kotlarz.

Źródło informacji: PRNEWS OÜ

Fot. Joanna i Paweł Majewski, organizator Miss Polski UK & Ireland/PRNEWS OÜ - Joanna Borov (1)
Fot. Joanna i Paweł Majewski, organizator Miss Polski UK & Ireland/PRNEWS OÜ – Joanna Borov
Joanna Borov attends Babes In Toyland at SLS Miami Beach on May 15,... News  Photo - Getty Images

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców