Strona główna » Tomasz Kammel pokazuje fanom jak ćwiczyć

Tomasz Kammel pokazuje fanom jak ćwiczyć

Mała korekta i b złe ćwiczenie, które widzicie na zdjęciu nr 1 zamienia się w najlepsze ćwiczenie na brzuch jakie kiedykolwiek robiłem (zdjęcie nr 2). W czym rzecz? Trzeba, zarówno gdy się leży jak i wtedy gdy się wznosi, napinać i dociskać dolne plecy do podłogi. Jak rozpoznać, że tak się dzieje? Powstaje wrażenie jakby się leżało na małej poduszce. To ćwiczenie przynosi niesamowicie szybkie efekty, ale musi być dobrze wykonane.

Tomasz Kammel

Ten prześwit pod plecami jest absolutnie niedopuszczalny (zdjęcie nr 1). Popatrzcie na ułożenie nóg. Też istotne. Pod kątem prostym. Koniecznie. Jeśli macie słabe mięśnie brzucha zacznijcie od trzech powtórzeń. Zobaczycie co się stanie po tygodniu. Ale!!! Musicie zrobić to dobrze. Inaczej cały wysiłek psu na budę. Powodzenia:)

Tomasz Kammel

Ps. Dlaczego o tym piszę?

Ponieważ zamiast na ślepo katować się na siłowni, postanowiłem wyszukiwać ćwiczenia o wysokiej efektywności. Takie, które poprawią nie tylko wygląd, ale i kondycję oraz zdrowie. Mocny brzuch oznacza zdrowy kręgosłup. Spodziewajcie się kolejnych propozycji.

Ps. 2 Co sądzicie o tym ćwiczeniu? Bylibyście gotowi spróbować?

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Przewiń dalej
Dołącz do naszych darczyńców