Strona główna » Wychowana w biedzie topmodelka współczuje własnym dzieciom, bo… niczego im nie brakuje

Wychowana w biedzie topmodelka współczuje własnym dzieciom, bo… niczego im nie brakuje

Mowa o Natalii Vodianowej, urodzonej w Rosji topmodelce.

“Szczerze mówiąc czasami bardzo współczuję swoim dzieciom” “Nie może być im łatwo, gdy patrzą na to, co osiągnęłam ja lub mój mąż”

przyznała modelka Natalia Vodianowa w wywiadzie udzielonym “Harper’s Bazaar”

“Moja mama pokazała mi zupełnie inną stronę życia. Nauczyła mnie wielkiej odporności. Była naprawdę wyjątkiem, decydując się na wychowanie poważnie niepełnosprawnego dziecka, ponieważ każdy rodzic był zachęcany do porzucenia ich po urodzeniu. Tymczasem moja mama była wojowniczką i nigdy nie zrezygnowała z Oksany. Chociaż było to bardzo trudne dla nas wszystkich, wytrwała i kochała nas jednakowo”

wspomina w rozmowie z “Harper’s Bazaar”

“Zdecydowanie wierzę, że jedynym sposobem na edukowanie dzieci jest bycie przykładem dla nich” “Mam pięcioro dzieci, to wielka odpowiedzialność. I prawdopodobnie najważniejszą rolą w moim życiu jest zbudowanie w moich dzieciach poczucia własnej wartości i upewnienie się, że przekażę im lekcje, których nauczyło mnie moje życie”

Natalia Vodianowa

“Myślę, że w jakiś sposób popadły w drugą skrajność… Nie chodzi o posiadanie wszystkiego lub nie posiadanie niczego. To bardziej presja, jaką wywierają na sobie, widząc kim jestem i jak żyję, a także ich ojczyma Justina, który jest wspaniałym wzorem do naśladowania. Dla mnie najważniejsze jest nauczenie ich tego, by byli szczęśliwi. Zawsze wyjaśniam im, że mają swoje własne talenty i umiejętności… i właśnie tego muszą szukać. Myślę, że to jest rola rodzica, żeby być zawsze przy dzieciach, i starać się pomóc im odnaleźć siebie”

Natalia Vodianowa
Getty Images
Getty Images
Getty Images

Powrót

Dołącz do naszych darczyńców