Strona główna » Izabela Małysz: “Mój wymarzony partner taneczny musi potrafić mnie okiełznać”

Izabela Małysz: “Mój wymarzony partner taneczny musi potrafić mnie okiełznać”

Izabela Małysz zatańczy w “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem do tańca będzie nie kto inny jak Stefano Terazzino

„Mój wymarzony partner taneczny miał być cierpliwy, musi potrafić mnie okiełznać, miał być radosny, z poczuciem humoru i znać się na skokach”

Izabela Małysz

„To są kwiaty dla mojej partnerki do kolejnej edycji „Tanca z Gwiazdami”. Za chwilę ją poznam!!! To będzie moja 13-ta partnerka w programie, który zmienił moje życie (…) Towarzyszą mi te same emocje i pytania. Jaka będzie? Co będzie potrafiła? Czy będziemy się lubić? Czy kocha tańczyć? Czy będziemy mieć chemię miedzy sobą… Cieszę się ze nadal te emocje sa takie same ..”

Stefano Terazzino
Stefano Terazzino i Izabela Małysz

Oto moja partnerka do kolejny edycji @tanieczgwiazdami !!:)) @izamalysz to wrażliwa , skromna ale temperamentna góralka, narazie nieśmiała i lekko przestraszona tego kolorowy świat tańca, ale mam nadzieje ze po woli z dużo praca, cierpliwości i pasja będę sprawił ze bedzie się czuła jak ryba w wodzie . Jeżeli macie jakis pomysł na nasz hashtag , jesteśmy bardzo wdzcienczny, bo nadal szukamy ..?

Stefano Terazzino
Stefano Terazzino Instagram

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców