Strona główna » Maneskin zwycięski zespół Eurowizji 2021 zbadany po rzekomym używaniu narkotyków

Maneskin zwycięski zespół Eurowizji 2021 zbadany po rzekomym używaniu narkotyków

Jeden z członków zespołu, który wygrał tegoroczną Eurowizję, został oskarżony o wstrząs podczas transmisji na żywo … ale zaprzecza temu, mówiąc, że nie tak to wygląda.

Damiano David – wokalista Maneskin, który zdobył najwyższe wyróżnienie na konkursie wokalnym – można było w pewnym momencie zobaczyć podczas transmisji w pozornie kompromitującej pozycji. W pewnym momencie widzisz go dziwnie pochylającego się twarzą do stołu przed nim, unoszącego się przez chwilę … i wynurzającego się ponownie.

Jest gigantyczna miska, która blokuje aparat przed zobaczeniem tego, co jest tuż poniżej na tym zdjęciu – ale wielu widziało to tak, jak to się stało w sobotę, i od razu pomyślało, że bierze narkotyki.

Tak, na pierwszy rzut oka … wygląda na to, że może “walić krechę”. Ale z drugiej strony trudno powiedzieć, co się tam właściwie dzieje. Niektórzy zauważyli również, że nie ma widocznych śladów pozostałości narkotyków, gdy powraca – a mianowicie białego proszku.

Europejska Unia Nadawców – która organizuje program Eurowizji – stwierdziła, że ​​jest świadoma nagrania wideo i że zajmuje się tą sprawą, prowadząc własne dochodzenie. Najwyraźniej próbowali zrobić na miejscu test narkotykowy dla Davida od razu i tam, ale nie byli w stanie tego zrobić na czas, gdyż zespół wyleciał na noc.

Jednak David i jego koledzy z zespołu mówią, że są więcej niż chętni do poddania się dobrowolnym testom narkotykowym jak najszybciej, ponieważ nalegają, aby piosenkarz lub ktokolwiek inny w pobliżu zespołu nie używał narkotyków.

Damiano David twierdzi, że ktoś upuścił drinka, a on patrzył w dół, żeby obejrzeć bałagan. Organizatorzy potwierdzili, że rzeczywiście, w miejscu, w którym siedział, znaleziono potłuczone szkło … ale ostateczny wynik będzie decydujący. Jeśli wynik testu będzie pozytywny, Maneskin prawdopodobnie straci nagrodę.

Powrót


Pomysł na smaczny obiadDołącz do naszych darczyńców